Dlaczego warto z nami pracować?

Przekonaj się, dlaczego warto pracować z profesjonalistami. Nasz zespół posiada szeroką wiedzę i bogate doświadczenie, dzięki czemu możesz być całkowicie spokojny o rezultaty naszej pracy.

12-lat-doswiadczenia

12 lat doświadczenia

ponad-150-instalacji

Ponad 150 wykonanych instalacji

awarie-usuwane-w-24-godziny

Awarie usuwane w ciąu 24 godzin od zgłoszenia

pomoc-dostepna-pod-telefonem

Pomoc zawsze dostępna pod telefonem

Dlaczego my?

Jesteśmy profesjonalistami z 12-letnim doświadczeniem. Ten czas pozwolił wypracować nam markę oraz uznanie w oczach dotychczasowych klientów.

Przez 12 lat działalności wyspecjalizowaliśmy się nie tylko w instalacjach elektrycznych, ale również w systemach alarmowych, systemach monitoringu wizyjnego, a także sieciach komputerowych, zarówno tych lokalnych, jak i tych rozlokowanych na dużych powierzchniach. Oprócz tego nasz zespół jest w stanie podjąć się montażu oraz instalacji urządzeń do odbioru telewizji naziemnej oraz cyfrowej.

  • Doświadczenie
  • Solidność
  • Szeroki zakres usług
  • Błyskawiczne usuwanie usterek
  • Gwarancja dobrej ceny

Ten szeroki zakres usług sprawia, że nasza oferta jest świetnie dopasowana do gospodarstw domowych, zarówno w domach jednorodzinnych, jak i blokach mieszkalnych. Nie zamykamy się jednak wyłącznie na klientów indywidualnych. Nasza oferta obejmuje również szkoły, urzędy, wszelkiego rodzaju przedsiębiorstwa wraz z ich biurami i halami produkcyjnymi.

W naszej pracy używamy wyłącznie wysokiej jakości sprzętu oraz materiałów. Dzięki właściwemu doborowi hurtowni oraz dostawców zawsze mamy gwarancję niskiej ceny, co przekłada się bezpośrednio na ostateczny koszt wykonywanej usługi.