Jak pracujemy?

solidnosc1

Solidność

Naszą pracę cechuje wysoka rzetelność i staranne przygotowanie do realizacji każdego zlecenia. Żadnej instalacji nie traktujemy szablonowo, ponieważ różne sytuacje stawiają różne wymagania. Dlatego każda nasza realizacja rozpoczyna się od solidnego planu. Wysoce wykwalifikowany zespół i właściwe przygotowanie do pracy pozwala nam tworzenie instalacji, które nie tylko będą spełniały oczekiwania klienta, ale będą również cechowały się wysokim bezpieczeństwem i niezawodnością działania.

Dostępność

Wiemy, jak ważna jest niezawodność, dlatego do wykonywanych przez nas instalacji wykorzystujemy wyłącznie najlepszy i zaufany sprzęt. Pozwala to zminimalizować ryzyko wystąpienia awarii, ale nie pozwala go niestety całkowicie wykluczyć. Wiemy również, że wszelkie awarie, bez znaczenia, czy dotyczą instalacji elektrycznej, sieci internetowej, czy też systemu alarmowego, mogą być bardzo kosztowne dla klientów. Z tego powodu zawsze jesteśmy dostępni pod telefonem, by służyć pomocą w rozwiązywaniu zaistniałych problemów. Jeśli jednak jest to niemożliwe i usterka wymaga wizyty na miejscu, wszystkie awarie są przez nas serwisowane maksymalnie do 24 godzin od momentu ich zgłoszenia.

dostepnosc2
konkurencyjnosc3

Konkurencyjność

Na rynku istnieje wiele firm o podobnej działalności. Każda, konkurując ze sobą, skupia się głównie na cenie, pomijając często jakość. My jednak wiemy, jak ważna jest niezawodność i bezpieczeństwo, dlatego oferujemy klientom przede wszystkim wysoką jakość oferowanych instalacji. Nie zapominając jednak o tym, jak ważne dla naszych klientów są niskie ceny, robimy co w naszej mocy, by nasze usługi były po prostu tanie. Poprzez odpowiedni dobór dostawców sprzętu, jaki wykorzystujemy przy pracy, możemy oferować instalacje w dobrych cenach.